Ali Biçim Show Hangi Kanalda Saat Kaçta

Sponsorlu Bağlantılar

Ali Biçim Show Saat Kaçta, Ali Biçim Show Hangi Kanalda Ne Zaman işte TV ekranlarının fenomen komedyeni olan Ali Biçim ile birlikte Fox TV sayesinde sevelerini bekliyor.

Babam Sınıfta Kaldı dizisi ve Pide şarkısı ile ünlenen Ali Biçim bugünlerde şovuna hazırlanıyor. Fox TV ekranlarında başlayacak olan show programında normal yaşantılara yeni bir biçim gerektiğini düşünerek Ali Biçim ile yenilikler bekleniliyor. Birbirinden komik video ve diyaloglar sayesinde farklılığını ortaya koyacak. Televizyon dünyasında bir ilk olarak bekleniliyor.

Fox TV ekranlarında 4 Temmuz Cuma akşamı 23:30’da ilk bölümü ile birlikte gece yarısı güldürüp eğlendirecek. Son zamanlar show programlarının sezon finaline gitmesi ile birlikte TV kanallarının kitleyi yakalamak için yayın akışına eklediği görülüyor. İddialı yapımlardan biriside Ali Biçim şov olacaktır komedyenlerin kralı olarak gördüğüm isimlerden birisidir.

Giyimi, mizahı ve tarzı ile birlikte kendine özel hayran kitlesi bulunuyor. Milyonlarca kişiye hitap ederek Cuma günlerinin vazgeçilmez adamı olacak gelmeye hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir