Ankara Kar Tatili Var mı 12 Şubat 2015 Perşembe

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara’da dondurucu hava ve yoğun kar yağışı geri döndü. Etkisini göstermeye devam ederken soğuk havalarda tatil olup olmayacağı tartışılır olmuştur. MEB kaynaklarından gelecek bilgi doğrultusunda tatile karar verilecek. Vali tarafından son durum istişare yapılarak değerlendirmeye alınıyor. Tatilin olup olmaması konusunda bilgi elimize ulaştığı ilk anda eğitim dostu gokbilgi.com size bu konuda açıklayıcı bilgi verecektir.

11 Şubat Ankara’da tatil olup olmayacağı konusunda açıklamanın gelmediğini sizlere bildirmek isterim. Valiliğin takipçisi olarak yapılacak ilk açıklamada sayfamızda size bu konu hakkında bilgiyi sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Malum iç bölgede yer alan Ankara’da karasal iklim hakimiyetini gösterirken don ve buz olaylarının daha çok görülmesi kaçınılmaz oluyor. Yazımızı binlerce kişinin okuduğu gibi tatil konusunda detaylı bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

12 Şubat 2015 – Tatil
İlk ve orta dereceli okullar tatil edilmiştir. Valilikte yapılan diğer bir açıklama ise hamile ve engelli personeller idari izinli sayılacaktır. Açıklamalar sayesinde milyonlarca öğrenci sevincini valiye teşekkür ederek göstermiştir.

12 Şubat 2015 – Haber Bekleniyor
Kar yağışları yoğun şekilde devam ediyor. Okulların tatil olup olmayacağı konusunda beklenti halen devam ediyor. Öğrenciler sonucun açıklanması için twitter üzerinden takibini sürdürüyor. Valilik tatil açıklamasını yaptığı zaman ilk açıklama sayfamızdan belirtilecektir.

12 Şubat Ankara ve İstanbul’da okullar tatil olmadığı valilikten açıklanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir