Ayak Bakımının Püf Noktaları

Sponsorlu Bağlantılar

Yumuşacık pamuk gibi ayaklar her bayanın hayali. Günlük yorgunluklarınızın dışında ayaklarınızın halen yumuşacık olmasını istersiniz. Bayanların özen gösterdikleri noktalardan birisi de ayakları olmaktadır. Sizlere birkaç ayak bakımı konusunda tavsiyemiz olacak.

Pamuk gibi yumuşacık ayaklar sizler için hayal olmaktan çıkacak. Ayak bakımında ihtiyacınız olan kolay ve faydalı olan E vitaminidir. Eksik etmemeniz gereken E vitamini gerek dışarıdan gerekte besinlerden alınması gerekmektedir. Ayaklarınızı güçlendirdiği gibi canlı tutacaktır. Ayaklarınız her zaman olduğu gibi canlı ve kendini toparlamış olacaktır.

Özen göstermediğiniz ayaklarınızda çatlamalar meydana gelerek sizleri çok üzebilir. Günde iki defa nemlendirmeniz ayaklarınızda yumuşama ilerleyen zamanlarda pamuk gibi olduğunu hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Gece yatmadan önce ayaklarınızı E vitamin içeren kremler ile masaj yaparak nemlendirmeniz sayesinde uyku zamanında sabaha kadar yumuşamasını sağlayacaktır. Kuru ciltler içinden nemlendirme yaparak kendinizi çok daha canlı hissedebilirsiniz. İstediğiniz o pamuk gibi ayacıklar artık sizlerin olacak.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir