Bimeks Çalışma Saatleri

Sponsorlu Bağlantılar

Akgiray ailesi tarafından kurulan teknoloji mağazası günümüzün önemli mağazaları arasına girmiştir. Teknoloji ağırlıklı ürünleri ile birlikte zaman içersinde ürün kataloguna ev eşyalarını da yerleştirmiştir. 2011 yılı cirosuna bakıldığı zaman 396 Milyon TL olarak gösterildi. Ülkemizde 41 il ve 66 mağaza bulunmaktadır. Electro World’un Türkiye kolunu satın alarak gücüne güç katarak hizmetini güçlendirdi.

İnternet üzerinden teknolojik ürünlerin alışverişini yapabilirsiniz kargo ile birlikte adresinize kadar teslim olup önde gelen mağazalardan olmaktadır. Güvenli bir şekilde olup aklınıza takılanları telefon numarası ile sorabilirsiniz.

Bimeks sabah açılış saati 10:00-22:00 arasında giderek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İllere göre saatler arasında oynama olabilir Kocaeli ili baz alınarak hesaplama yapılmıştır.

Telefon: 0216 586 50 50
Adres: Yenisahra Mahallesi Sütçüyolu Caddesi No: 62 34746 ATAŞEHİR-İSTANBUL

Günümüzde önemli teknoloji mağazası haline gelen Bimeks’den alışveriş oldukça renkli olabiliyor. Teknoloji mağazalarının kapanmadan önce giderek ihtiyacınız olan ürünleri alabilirsiniz. Çalışma saati baz alınarak mağazanın hizmet alma zamanını bulabilirsiniz. Geç kalındığı takdirde bir sonraki iş gününde alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir