Bu Tarz Benim Yeni Kanalı Tv8

Sponsorlu Bağlantılar

Son iki sezondur başarıdan başarıya koşan Bu Tarz Benim yarışması transfer için hazırlıklarını yapıyor. Show TV ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren reytingleri alt üst eden tarz yarışması Ocak 2015 ile birlikte TV8 de yayın hayatına başlayacak. Yarışmanın jüri ekibi olan Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in koltuklarını koruyarak yeni kanalında devam edecekler. Acun Ilıcalı ile antlaşma yapan Show TV transfer sürecine başladı. Yeni kanalına taşınırken daha önceden tanıtılan birbirlerinden güzel 17 yarışmacı ilk defa podyuma TV8 ekranlarında çıkacak.

Yarışmanın formatında birbirlerinden güzel 17 yarışmacının Türkiye’nin En Tarz kadını olmak giyinerek süslenerek jüriden evet onayı almaya çalışıyorlar. Türkiye halkına mâl olmuş dört isim tarafından elenecek olan yarışmacılar finale kalmaları ile büyük ödü 100.000 TL’nin sahibi olacaklar. Geçtiğimiz sezon verilen ödül ile birlikte aynı zamanda yarışmacıların ekranlarda kendilerini göstermelerine şans tanınıyor. Bir çok yarışmacının farklı projelerde yer aldığı biriside TV8 ekranlarında sunuculuk hayatında olduğunu daha önce duymuştuk.

TV8’de Cumartesi akşamları yayınlanan Yetenek Sizsiniz’in günü değişerek yerine bu Tarz Benim yarışmasının final akşamı geleceği biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir