Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cam eşyalarınız varsa doğru şekilde parlatma teknikleri uygulayarak onları temizleyebilirsiniz. Yanlış seçimler sonucunda leke oluşabilir yada kirlenebilir. Bunun için alabileceğiniz gerekli önlemler ise camınızın temizliği olacaktır. Genelde evlerde dekor amaçlı salon, vitrin ve aynaların önüne koyulan camlar leke tutabilir. Parlatmak için yapacağınız ufak tefek hareketler sayesinde temizliğini tamamen sağlayabilirsiniz. Parmak iziniz kalmadığı gibi parlaklığı ile göz kamaştıracaktır.

4,5 litre su alıp ve yer cilası ile karıştırmalısınız. Cam eşyaların parlamasında oldukça etkili olacaktır. İlk önce kendinize ıslak bir bezle siliniz, devamında kuru bezle üstünden geçmeniz durumunda temizlenecektir.

Evinizin camlarını silmek için mıknatıslı çift taraflı cam silme aparatına ihtiyacınız olacaktır. Dışarıda 10-15 TL gibi bir rakama ulaşabilirsiniz. Camları silerek leke kalmasını önlemiş olacaksınız. Cam silerken suyun içine ekleyeceğiniz biraz tuz sayesinde parlamasını sağlayabilirsiniz. Bulaşık makinelerinde tuz kullanıldığını biliyorsunuz aynı camlar üzerinde etkili olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir