Cilt Rengi Nasıl Açılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cilt renginiz istediğinizden daha koyu tonlara sahipse yapacağınız doğal maske ve kürler sayesinde cildinizi beyazlatabilirsiniz. Kozmetik ürünlerin kullanımı cildinizde beyazlık, canlılık ve güzellik sağlayacaktır. Basit bir şekilde uygulanacak maskeleme sayesinde canlı olabilir.

Pirinçle cilt beyazlatma
Pirinç un kıvamına gelecek şekilde su ekleyin ve bekleyiniz. Cildinize sürünüz yarım saat bekledikten sonra cildinizi temizleyiniz. Pirinç sayesinde cildiniz beyazlamış olacaktır.

Limonla cilt beyazlatma
Limonda bulunan asitli içerikler sayesinde cildinize uyguladığınız takdirde beyazlamalar olacaktır. Limon vücudunuzda gezdirmeniz cildinizde beyazlık sağlayarak leke oluşumlarını engellemektedir. Uyuduğunuz zaman odanın karanlık olması cildin ışık almayarak beyazlamasını sağlayacaktır.

Salatalıkla cilt beyazlatma
Lekeleri gidermek için salatalık kullanılabilir, cilt renginizi açmanızı sağladığı gibi lekeleri çıkartmaktadır. 1 adet salatalık rendeleyerek koyunuz, bir süre bekledikten sonra temizleyiniz. 1 hafta boyunca devamlı kullandığınız takdirde cildinizde beyazlık görülecektir.

Yumurtayla cilt rengi açma
Yumurta akı cildi açtığı gibi gözenekleri kapatmaktadır. Yumurta akını çırpın ve köpüklü hale getirin. Cildinizin üzerine sürdüğünüz takdirde 30 dakika sonra temizleyiniz.

Domates ile cilt rengi açma
Domates kullanarak cildinizin rengini açarak istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Asidik içeriği sayesinde cildiniz beyazlar ve canlı görür. Rendelendikten sonra domatesi cildinize sürmeniz yeterli olur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir