Çocukluğumu Yeniden Yaşıyorum Konulu Hikaye

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun yıllar sonra lise arkadaşları ile tekrar görüşecektir. Hepimizin görünüşü biraz değişmişti belki eskilerden kalan o görünüşler hatırlatabilirdi. Tanımamıza yardımcı olan ses tonları da olabilirdi. İnsan yedisinde neyse yetmişinde de odur demiş büyüklerimiz. Bazılarımız evlenmiş, nişanlanmış ve iş sahibi olduk. Sorumluluk sahibi olmamız hayatı tekrar yaşamamıza sebep oldu. Gençlik döneminde derslerimize bile çalışmayarak toplanarak çeşitli sosyal aktivitelere dahil olurduk. Zamanımızı dışarıda sokaklarda cafelerde gezerek tozarak yaşardık.

Piknik buluşması olacaktı henüz bilmiyorduk kimin kim olacağını. Kendimize bir alan rezerve ettirdik 4 numaralı bölümde orada olacaktık. Organizasyonu hazırlamam epey zamanımı aldı özellikle onları teker teker bulması çok daha zor olmuştu. Heyecanlı bir buluşma olacaktı. Yavaş yavaş piknik alanının önünde toplanmaya başladılar. Herkes gördükçe geliyordu birbirlerimizi görünce oldukça şaşkınlık içersinde baka kalmıştık.

Piknik yaparken şöyle bir etrafıma bakarken 8 kişi olduğumuzu gördüm. Birlikte mangalımızı yaptık getirilen yemeklerden yedik. Doyumsuz sohbetlerin yapılması ile neşemiz yerine geldi. Uzun zaman görüşmediğimizi neden düşünmüştük. Oldukça eğlenceli olup lise anılarımızı anlattık. Birbirlerimizin yaşadıklarını dinledik komik olaylarla eğlenceli zamanlar yaşadık. Bazılarımız oldukça başarılı olurken diğerlerimiz hayatın o cilvesine takılmıştı. Yemekten sohbetten sonra herkes toplanarak evlerine dağılmak için arabalarına gittiler. Buluşmanın sevinci hepimizi çok mutlu etmişti.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir