Menu

Dirsek Kararmasına Kesin Çözüm

Yaz aylarında denize girmek isteyenler için hoş olmayan bir esteti görüntü ortaya çıkabilir. Dirsek kararması herkes için sorun olup kış boyunca kapalı kalan ve ölü hücrelerin meydana gelmesi sonucunda kararmalar oluşmaktadır. Kararan dirsekler için herkesin evinde uygulayabileceği yöntem sayesinde çözüme ulaştırabilecekler. Cildinizin doğal renginin üzerine kararmalar hoş olmayabiliyor. Dirsek kararmasından dolayı kişilerin aklına ilk olarak peeling oluyor. Limon ile gelen mucize dirsek kararması için kurtuluş oldu.

Limonun beyazlatıcı etkisi olması cildiniz için kararmaların çözümü olarak görülüyor. Limonu ortadan ikiye böldünüz zaman dirsek bölgenize uygulama yaparak 20 dakika boyunca limonun kurumasını bekleyin. Ilık suyla bölge yıkandıktan sonra kurumasını önlemek için nemlendirici krem sürebilirsiniz.

1-2 hafta boyunca limon uygulamasını kullanarak bölgede oluşan kararmaların geçene kadar devam ettirilmesi gereklidir. Güzellik salonlarına giderek avuç dolusu para harcamanızı önlediği gibi doğal olarak cilt güzelliğini sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.