Doğal Yollarla Saç Rengini Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Saç Rengini Açma, Doğal Yollarla Saç Rengini Açmanın Yolları

Saçlarınızı tanımadığınız bir kuaföre boyatabilirsiniz sonradan rengini beğenmediğiniz durumlarda olur elbette. İşte bu durumda saç boyasını çıkarmanız için doğal yolları denemeniz gerekmektedir. Ev ortamında kendi saç renginizi basit yöntemlerle açmış olacaksınız. İhtiyacınız olan her şey evinizde olacak yapmanız gerekenleri adımla anlatacağız.

Papatya Kullanarak Saç Rengini Açmak

Yapmanız gerekenler ise papatya çayını haftada iki defa kullanmanızdır. Hazırlamak için ıhlamur kaynatır gibi dört su bardağını kabın içersine koyduktan sonra papatya çiçeklerini ilave edin. Suyun içersinde 10 dakika boyunca kaynatın ardından 15 dakika demlenmesini bekleyin. Süzdükten sonra saçlarınızı papatya çayı ile durulayınız.

Limon İle Saç Rengini Açmak
Limon sayesinde saçlarınızın doğal rengine ulaşmasına yardımcı olacaktır. Yalnız unutmamanız gereken limon suyu ile saç açarken güneşli havaların olması gerekecektir. Fısfıslı şişelerin içersinde bir miktar su ilave ettikten sonra limon suyu ile iyice çalkalayınız. Saçlarınıza fıslatın ardından güneşin altında kurumasını bekledikten sonra bol su ile durulanması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir