Erkekler Tüy Dökücü Krem Kullanabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Tüy dökücü kremler sadece kadınlar için midir? Genelde zaten vücutlarında tüy olmadıklarından dolayı bacaklarında çıkan küçük tüylerden kurtulmak amaçlı kullanırlar. Erkekler de kadınların kullandığı tüy dökücü krem ve spreyden kullanabilir mi kafalarda soru işareti. Erkek kadın fark etmeksizin herkes kullanabilir. Çocukların henüz küçük yaşlarda kullanmalarını tabi önermemekteyiz. Onlarda henüz böyle sorunlar olmayacağından dolayı ciltlerine krem ve sprey temas ettirmemeleri gerekir.

İlk olarak sprey veya krem kullanmadan önce vücudumuzun ufak bir bölgesinde uygulayınız. Uygulama doğrultusunda tüylerden kurtulan ve 24 saat gibi bekleme süresi sonucunda alerjik tepki verip vermediğini anladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüy dökücüleri kullanabileceğiniz alanlar olarak göğüs, kol, omuz, bacaklar, kollar gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Yüzünüzde alın ve çeşitli yerlerde bu şekilde kullanmamız gerekmektedir. Solumak ve ağız, göz gibi temas durumunda soğuk suyla yıkayınız. Böyle bir şeye sebebiyet vermeyin zararlı olabilir. Vücudunuzda kullandığınız krem herhangi bir şekilde olumsuz tepki verirse soğuk su ile yıkayarak doktorunuza başvurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir