Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dişlerimizde oluşan sarımsı lekeler, çürükler estetik olarak kötü gözükmeye sebep olacaktır. Sosyal açıdan gülümsemekten geri kalarak hayata 1-0 geri başlamış olacaksınız. Gülümsemek sizi pozitif olarak gösterip insanlar tarafından sevilmenizi sağlayacaktır.

Dişlerinizin sararmasına sebep olan sigara, çay, kahve, alkol tüketimidir. Bunların önlenmesi için azaltıp kısa süre içinde bırakmamız gerekir. Bıraktığımız süre ağız diş sağlığımızı daima korumamız gerekir. Dişlerimizi fırçalarsak oluşacak sararmaları önleyebiliriz.

Diş beyazlatmayı doktora giderek yaptırabilirsiniz ama astronomik rakamlar ücret verirsiniz. Bunları evde uygulayacağınız yöntemler sayesinde azaltıp önüne geçmeniz mümkün gözüküyor. Karbonat diş beyazlatıcı olarak dişlerinizi fırçalarken macununuza biraz sürerek temizleyebilirsiniz. İki damla zeytinyağı, yarım limon ve çay kaşığı karbonattan karışım oluşturarak diş macunu şeklinde kullanabilirsiniz. Diş beyazlatma özelliğine sahip olan macunlar kullanabilir. Doğru şekilde kullanımı sayesinde dişleriniz eski parlaklığına ulaşarak güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir