Güllerin Savaşı Dizi Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Güllerin Savaşı Dizisinin Konusu, Güllerin Savaşı Konusu bu yaz izleyebileceğiniz en güzel dizilerden birisi olacaktır. Başlaması ile birlikte dev kadro sayesinde başarıyı yakalayacağı görülüyor.

Yaz sezonunda bir şansı yakalayan dizi ise Güllerin Savaşı olmuştur. Hazır sezon tatiline giren dizilerin yerine oyuncuların performanslarını gösterebileceği diziler yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Bunlardan biriside Güllerin Savaşı olup yönetmen, yapımcı ve oyuncular için önemli bir zamanı gösterdi. Başrollerinde Damla Sönmez’in rol alacağı dizi sevilerek takip edileceğine inanıyoruz.

Dizinin senaryosunda Adını Feriha Koydum dizisinin senaristi Melis Civelek ve Sırma Yanık üstlenmiştir.

Damla Sönmez (Gülru) masum bir çocukluk hayali ile başlayan yaşam genç kız iken kaybettiği o benliği tekrar araması ile başlıyor. İstanbul’un kenar mahallesine gözlerini açan bir çocuk olup köşkte büyümesi ile birlikte tek dileği olmuştur oda büyüdüğü zaman köşkün güzeller güzeli olan kızı Gülfem gibi yaşamaktır. Hayatı boyunca arasında dağlar kadar fark olsa da hırslı olduğundan dolayı masumluğu ile beraber yükselişe geçecektir. Ömer ikili arasında bir aşk yaşanmasına neden olur genç kızların sevgilisi olup aynı zamanda Gülfem’in aşık olduğu delikanlı olmuştur. Gülru ile çocukluk aşkı olmaları herkesi derinden etkileyecektir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir