Hotmail Giriş

Sponsorlu Bağlantılar

Hotmail hesabı dünyanın en popüler mail hizmetlerindendir. Milyarlarca insanın tercihi ve kullandığı alt yapı Hotmail’e ait olmaktadır. Hotmail servisinden kısaca bahsedecek olursak iş görüşmelerinizde artık mail hesabına ihtiyaç olacaksınız. Tutun ticaretten her alanda Hotmail hesabı gerekliliği vardır. İhtiyacınızı karşılamak için bir tane hesap kaydı yaptırmalısınız. Hotmail hesabınıza giriş yaparak kullanım alanını genişletebilir gelen e-postalarınızı dahi okuyabilirsiniz.

Mail hesabınıza giriş yapmak buraya tıklayınız. Açılacak sayfada sizden daha önce kayıt olduğunuz bilgileri isteyecektir. Hotmail kısmına sahip olduğunuz adresi baştan sona yazınız. ali @ hotmail.com tarzında sonra alttaki kısma şifre bilgilerinizi girdiğiniz takdirde hesabınıza erişim sağlamış olacaksınız. Hotmail hesabı oldukça gelişmiş ve kullanılabilirliliği sayesinde büyük ilgi gösterilmektedir.

Giriş yaptıktan sonra açılacak sayfada gelen postalar ve mailleri görebilirsiniz. Burada isterseniz yeni mail gönderebilir silebilir çeşitli işlemleri yapmanız mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir