Instagram Hesabı Şifremi Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Şifre Yenileme, Instagram Şifremi Unuttum kullandığınız fotoğraf paylaşım ağında yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Sosyal ağlardan birisi olan Instagram kullanıcılarına telefon üzerinden hizmet vermektedir. Kişiler bilgisayar üzerinden giriş sağlayamazlar. Bu nedenden dolayı akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Instagram uygulaması ile birlikte kullanılabilir. Kayıt olduktan sonra hesabınızda fotoğraf paylaşımına başlayarak tüm dünya ile iletişim içersinde olursunuz. Günümüzde Instagram çok kişi tarafından kullanılıp özellikle ünlü kişilerin hesapları bulunmaktadır. Anlık olarak paylaştıkları fotoğrafları takip ederek yorum yazabilirsiniz.

Instagram hesabınızın şifresini unuttuysanız eğer o zaman telefonunuzdan sayfayı açarak aşağıda Şifreni mi unuttun? seçeneğine tıkladığınızda kayıt olurken kullandığınız e-mail ve kullanıcı adını yazarak şifremi yenileme e-postası gönder yazısına tıklayın. Kayıtlı olurken kullandığınız e-mail adresine giriş yaparak Instagram tarafından gönderilen maili açarak içinde yer alan linke tıkladığınız takdirde yeni şifrenizi belirlemeniz için sayfa açılacaktır. Bilgilere girmeniz takdirde hesabınıza tekrar erişebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir