İphone’un Şarjı Bitti Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Şarjı Bitti Kapandı Açılmıyor, iPhone Şarjı Tamamen Bitti Açılmıyor telefonunuz da artık açılmıyorsa pratik bir yöntem sayesinde tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz. Bozulduğunu veya teknik servise getirmeniz gerektiğini düşünmeyiniz. Yapmanız gereken çok basit olup haberin devamında bulabilirsiniz.

iPhone kullanıcıları için sorunlardan biriside telefonun şarjı bittikten sonra açılmamış olmasıdır. Teknik sorunlardan dolayı telefonda açılmama sorunu kendisini göstermektedir. Bu tür sorunları aşmak için ilk önce iPhone kullanıcıları uygulamaları adım adım izlemeleri gerekmektedir.

Telefonun açılmamasına karşı yapılacaklar: Açma kapama tuşu ile birlikte menü tuşuna basınız ekranda elma amblemi göründüğü zaman bırakın kendiliğinden otomatik olarak açılacaktır. Doğru bir yöntemle yaptığınız takdirde telefonunuz tekrardan açılacaktır ilk önce açma tuşuna basın ardından menü tuşuna basılı tutunuz. Son olarak çıkacak elma amblemi ile bırakınız telefonunuz kullanabilirsiniz. Şarjını doldurunuz ilk önce sonra açmayı çalışınız şarjı olmayan telefon açılmayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


3 Yorum
  1. 6 Mart 2015
  2. 28 Nisan 2015
  3. 4 Ekim 2015

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir