Kepeğe Karşı Bitkisel Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Kepek rahatsız edebilir ama bitkisel çözümlerle önüne geçebilirsiniz. Kepeğin saçlarınızı etkilediği gibi derisini de etkilemektedir. Saç bakımınızı yapmak için çeşitli bakım önerilerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle söz konusu saçlarınız olduğu zaman kepeklenmeye karşı koruma sağlayabilirsiniz. Saçlarınızı koruduğunuz gibi canlılığını yakalamanız mümkün olmaktadır.

Kepeğe karşı bitkisel çözüm
Saç köklerinin bakımını yapmak önemlidir. Bitkisel olarak saçlarınızın yağlanmasının önüne geçmeniz kepeklenmesini engellemektedir. Kepekli saçlardan korunmak için tedavi yöntemlerini kullanarak bunu önüne geçmeniz mümkündür. Kendi evinizde hazırlayacağınız basit bir yöntem sayesine saçlarınız kepeklenmeye karşı korunmuş olacaktır.

Doğal kürler için aspirin, kabartma tozu, limon, tuz, sirke gibi malzemeleri karıştırarak bir şeyler yapmanız mümkündür. Doğal olarak kullanacağınız kimyasallar sayesinde saçlarınızın köklerine bakım yapmış olarak yağlanmanın önüne geçersiniz.

Limon ve sirke ile kepekten kurtulma
Kepeklerden kurtulmak için, limon ve sirke karışımı birebir olmaktadır. Akşam yemeğinde 2 yemek kaşığı, saç diplerine masaj yaparak uygulamanız oldukça önemlidir. Karışımları karıştırdıktan sonra saçlarına uygulamanız mikroplardan kurtulmanızda etkilidir.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir