Kocamın Ailesi Dizi Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Kocamın Ailesi Dizisinin Konusu, Kocamın Ailesi Konusu sevilen dizi kısa süre içersinde ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 3 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 21.00 da ilk bölümü ile başlayacaktır.

Yaz sezonuna yeni bir dizi daha yayına hayatına hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Kocamın Ailesi, yapımcılığın Mia yapım üstlenmiştir. Yapımcısı olan Banu Akdeniz ve yönetmen koltuğunda oturacak olan Şafak Bal olmaktadır.

Aile dizisi olarak izleyicileri ile buluşacaktır. Dizinin konusu oldukça eğlenceli olup yaz dönemi boyunca herkesi eğlendireceğini düşünmekteyiz.

Kocamın Ailesi Dizi Konusu
Yakışıklı Cerrah olan Tarık tanıştığı İnsan Kaynakları Müdiresi Yonca ile birlikte evlenme kararı alırlar. Gençlerin aileleri hiç beklenmedik bir şekilde kendilerine karşı çıkarlar. İki taraf içinde zor dönemler kendilerini bekler. Aileler anlaşamadığından dolayı Yonca için büyük baskılar beklenmektedir. Tarık bu durumlara alışsa dahi Yonca hiç alışamamıştır. İki aileyi bir araya getirecek bir gizem zamanla çözülmeye başlayacaktır. İçinizi ısıtacak bir dizi olacağına inanmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorumlar
  1. 5 Temmuz 2014

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir