Makyaj Lekesi Nasıl Çıkar

Sponsorlu Bağlantılar

Makyaj Lekeleri Nasıl Çıkartılır, Fondöten Oje Ruj Lekesi Elbisen Nasıl Çıkartılır lekeler başınızın belası olabilir yanlışlıkla elinizin kayması elbisenizde bulaşacak bir leke sonucunda üzülebilirsinizde çıkartmak için pratik bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Makyaj yapılması ile birlikte kendi öz güzelliklerini ön plana çıkartmaktadırlar. Yapılan makyajlar size iyi geldiği gibi güzelliğinize güzellik katacaktır. Bazen makyajdan dolayı elbiselerinizin boğaz kısımlarında kirlilik oluşturabilir.

Makyaj Lekesi Nasıl Çıkartılır?
Koyu renkli elbiselere makyaj lekesi değdiği zaman kurumadan önce ekmeğin iç kısmıyla ovuşturarak boyayı alınız. Yumuşak bir fırça yardımı ile bölgeyi temizlemeye devam edin ardından nemli bez yardımı ile tamamen çıkartmış olacaksınız.

Fondöten Lekesi Nasıl Çıkartılır?
Temiz bir bezi tere batırınız ardından fondöten olan yere hafifçe ovalayınız. Bol su ile duruladıktan sonra lekenin çıktığını fark edeceksiniz.

Oje Lekesi Nasıl Çıkartılır?
Zor lekelerden birisi olup çıkarmak için normalde aseton ihtiyaç duyulur. Alkollü eter karışımı ile birlikte çıkartmanızda mümkündür. Lekenin altında bir bez koymanızda fayda var akıp gideceğinden dolayı alttaki kumaşa zarar vermesin. Bezi aseton ve alkol eter karışımı ile birlikte birleştirdikten sonra lekeyi siliniz.

Ruj Lekesi Nasıl Çıkartılır?
Pamuğu etere batırdıktan sonra ruj olan yeri bastırmadan siliniz. Durulamak için sıcak su ve sabunla temizleyebilirsiniz.

Eter yanıcı madde olduğundan dolayı kullanırken çevrenizde ateş olmamasına dikkat ediniz facia ile sonuçlanabilir.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir