Öykü Karayel Ekranlara Dönüyor Yeni Dizisi

Sponsorlu Bağlantılar

Öykü Karayel Hangi Dizide Rol Alacak, Öykü Karayel Yeni Dizisi

Öykü Karayel yeni dizisi için gün saymaya başladı. Kuzey Güney dizisinin Cemre karakterini canlandıran güze oyuncumuz twitter hesabından yaptığı açıklamalar ile ekranlara döneceğinin müjdesini verdi. Hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenilen dizi haberini vermiştir. Öykü Karayel’in yeni partneri kim olacak merakla bekleniliyor. Yeni sezonun bugünlerde başlaması beklenirken sezon ortasında bitecek dizilerle mi birlikte kendisini gösterecek henüz bilinmiyor.

Herkes onu Kuzey Güney dizisinden tanıdı. Final yapması sonucunda bir süre boyunca dizilerde rol almayarak teklifleri değerlendirdi. Twitter hesap takipçileri tarafından güzel bir açıklama gelerek yeni dizisi beklenir olmuştur. Ekranlardan uzun süre ayrıldıktan sonra herkes için hayırlısı olacağı bir dizi heyecanı olduğunu ifade etti. Ekranlara döneceğinin müjdesi sosyal medya üzerinde hızlı şekilde yayıldı. Hayranlarını sevindiren haberler kısa süre içersinde ekranlarda olacağını düşündürüyor.

Öykü Karayel rol alacağı dizi henüz belli olmamıştır. Ay Yapım ile sözleşmesi var ise projelerinden birisinde rol alabilir. Başarılı oyuncumuza dizi hayatında başarılar dilemekteyiz. Tekrardan ekranlara dönmesi sevenlerini şaşırtmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir