Sabahları Limonlu Sıcak Su İçmek Zayıflatır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Limonlu su tüketimi sayesinde vücudunuzda yağ tüketimi önlenmiş olmaktadır. Sabah vakti aç karnına içilecek olan limonlu su sizin kahvaltı ve öğle yemeğinde yediklerinizin vücudunuzda yağ yapmasını önleyici etkisi bulunuyor. Vücudunuz susuz kalması durumunda yağ depolaması yaparak kilo almanıza sebep oluyor. İçeceğiniz bol miktarda su kilo almanızın önüne geçiyor. Limonlu suyun zayıflattığına dair diyetisyenler bir çok açıklamada bulunmuşlardı. Yakacağınız kalori miktarını arttırdığından dolayı yedikleriniz kısa sürede vücudunuzda harcanmış oluyor.

Limonsu Su Nasıl Hazırlanır
Limonlu suyu uyandığınızdan yarım saat sonra yarım limon ve 1 bardak sıcak suyla tüketiniz. Sabahları alışkanlık haline getirdiğiniz kahve yerine limonlu suyu tercih ederek zayıflamanıza yardımcı olabilirsiniz. Aç karnına içmeniz etkisini daha fazla gösterecektir.

Not: Limonlu su içerken bilinmesi gereken mide hastalığınız varsa ülser, reflü gibi mide asidinizi arttıracağından dolayı sağlık sorun yaşayabilirsiniz. İlk olarak doktorunuza başvurarak izin alarak yapmanızı önermekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir