Menu

Saç Düzleştirme Teknikleri

Kabarık saçlara sahipseniz şekil vermeniz zor olabilir. Yıpranma ve zayıflayan saçlarınızı düzleştirmek istiyorsanız eğer çok daha zahmetli olacaktır. Uygulayacağınız her türlü bakım saçlarınızı zorlayabilir. Saçlarınızı düzleştirme yaparken ısı araçları kullanmak zorunda kaldığınız gibi doğal yöntemlerde deneyebilirsiniz.

Fön makinesi ile saçları düzleştirme
Saç düzleştirmek için fön makinesini kullanabilirsiniz, güçlü fön makinesinin etkisi ile saçlarınız düzleşebilir.

Saç düzleştirici ile saç düzleştirme
Tanınmış saç düzleştirici kullanın, ısı derecesini yükseğe ayarlamadan alt seviyede saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Kolay ve hızı şekilde saçlarınız düzelir, canlılık kazanır ve sorunlar önlenir. Saçlarınız düz ve yıpranmayacak şekilde olur.

Kalıcı saç düzleştirme
Kuaförlerde kullanılan saç düzleştirme makineleri sayesinde sağlanır. Kalıcı olması 6-8 ay boyunca saçlarınız düz kalabilir. Saçlarınız doğal şekli bozulmadan kendisini koruması mümkündür.

Saç düzleştirme kürü
1 bardak Hindistan cevizi sütü
2 çorba kaşığı limon suyu

Hindistan cevizi sütü ve cevizini karıştırıp buzdolabında soğumaya bırakın. Soğuk karışımı saçlarınıza uygulayın, ortalama 1 saat kadar bekledikten sonra saçlarınıza uygulayın. Zaman dolduktan sonra ılık suyla saçlarınızı yıkayın, havlu ile sarınız. Düzenli olarak her gün uygulanması gereklidir, 3 hafta içinde saçlarınız düzlenmiş olacaktır.

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.