Samsung Galaxy Güvenlik Kodunu Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Güvenlik Kodunu Nasıl Bulabilirim, Samsung Güvenlik Kodunu Nuttum Ne Yapabilirim telefonuzun güvenliği sizi çileden çıkartabilir izleyeceğimiz 2 adım sayesinde güvenlik kodu sorunundan kurtulmuş olacaksınız.

Android telefon dendiği zaman öncü markalardan olan Samsung öne çıkmaktadır. Sizlere sunduğu özellikler ile birlikte android işletim sistemine sahip olanlar rahat bir kullanım sunmaktadır. Güvenliğinizi sağlayıp başkasının erişimini engellemek için güvenlik kodlarını kullanabiliriz. Telefonunuza koyduğunuz güvenlik şifresini unuttunuz mu?

Unutulan güvenli kodu için yapmanız gerekenler ise cihazınız için tanımadığınız e-posta adresiniz ile birlikte şifreniz olacaktır. Doğru şekilde bilgileri girdiğiniz zaman kilit açılacaktır. Google play için kullanmış olduğunuz gmail hesabı dahi olmaktadır.

Önceden e-mail adresi tanımlamadığınızdan dolayı şifrenizi açamayabilirsiniz. Bunun için ayarlarını sıfırlama işlemini yapmanız gerekecektir. Format atabilirsiniz bunun için root veya administrator girişi sağlamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir