Samsung Galaxy S6 Özellikleri Satış Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Günler yada haftalardır beklenilen Samsung Galaxy S6 modeli 1 Mart itibari ile tanıtımı yapıldı. İsteyenler youtube üzerinden tanıtımı canlı olarak seyretti. Muhteşem bir görüntüsü olduğu gibi oldukça yaratıcı dizaynı sayesinde herkesi etkileyecek. Galaxy S6 Edge’de tanıtımı yapılarak mobil teknoloji alanında bir devrim yaratılmış oldu.

Tanıtımında sahneye CEO’su olan J.K. Shin çıktı. Yapılan bir çok haberden sonra “işte karşınızda gerçek Galaxy S6” diyerek sahnede kendisini gösterdi. Muhteşem bir girişten sonra tasarımı hakkında düşüncelerini en saf hali ile tarif etti. Kamerası ve işlemcisi konusunda oldukça gelişmiş olduğunu dile getirdi.

Galaxy S6 için 5.1 inç büyüklükte ve 2k çözünürlükte Süper AMOELD ekranını olduğunu açıkladı. Lansman sırasında Galaxy S6 ve S6 Edge’nin özellikle akıllı telefonlar arasında en iyi ekran modeline sahip olacağını açıkladı.

En iyi özelliklerinden birisi şarj sorunu yaşayanların yüzünü güldürecek. 10 dakikalık şarjdan sonra 4 saatlik kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Bataryası dolu olan Galaxy S6 modelinin 12 saat Wi-Fi, 11 saat mobil, 13 saat video ve 49 saat müzik dinleme deneyimi sunuyor.

Kamerası oldukça iddialı geliyor. Arka yüzündeki kamera 16 MP, ön yüzündeki 5 MP olup kullanıcılara üstün bir fotoğraf deneyimi sunmaktadır. iPhone 6 Plus modeline göre çok daha canlı görüldüğü fotoğraflarla kanıtlandı.

İşlemci bakımından Galaxy S6 ve S6 Edge 14nm ve FinFET teknolojisi ile destekleniyor. Kullanılan işlemcilerin dört hanesi 2.1 GHz performansa sahip olacak.

Bellek ihtiyacınızı bütünü ile karşılıyor. 3 GB RAM olduğunuz görüyoruz. 32/64 ve 128 GB dahili hafıza özellikleri kendisini gösteriyor.

Modeller arasında altın, gümüş, siyah, yeşil ve mavi renklerde oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir