Selfie Ne Demek

Sponsorlu Bağlantılar

Selfie Anlamı Nedir, Selfie Ne Demek fotoğraf çekilmesi ile başlandı ünlü isimlerin paylaştığı kendi yüz fotoğrafları popüler olması ile yaygınlaşmıştır. Kişilerin kendine olanı güvenle birlikte farklı yüz şekilleri ile kendilerini gösteriyorlar.

Bugünlerde Facebook kullanıcıları için popüler kelimelerden birisi olmaktadır. Televizyon dünyasında dahi bir çok kez selfie ile ilgili bilgiler duyduğunuz yetmeyecek aynı zamanda şarkılar klipler dahi çekilmiştir.

İngilizce kelimelerden olup selfie aynı zamanda kendisine öz bir anlamı taşımaktadır. Akımın başlaması ile birlikte sosyal ağ üzerinde milyonlarca kişi fotoğrafları çekerek paylaşmaktadır. Facebook kullanıcıları ile birlikte Twitter ve Instagram kullanımları artmaktadır. Özellikle fotoğraf paylaşım servisi olan Instagram’da daha çok kullanılıyor.

Selfie Ne Demek
İngilizce kelime olup Türkçe için “öz, kendi” olarak anlamı taşımaktadır. Kendi resmini çekmek anlamını taşımaktadır. Fotoğraf makinesi, telefon veya başka cihazlardan yararlanarak kendi yüz fotoğrafının çekilmesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir