Telefonun Ekranı Kırıldı Garantiye Girer mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlar her geçen gün kullanımı artması sonucunda yenilerinin maliyetleri de yükseliyor. Telefonumuz alış fiyatı oldukça çok olabilir ve başımıza gelecek ufacık bir şeyde bin bir türlü sorunla karşılaşırız. Telefonunuzun ekranı kırılması, çatlaması durumunda canınız sıkılacaktır. Telefonunuzun 2 yıllık garantisi olacaktır, peki sizden dolayı kaynaklanan ekranın kırıklığını garanti karşılar mı bilinmez.

Telefonunuzun ekranının kırılması durumunda garantiye gönderdiğiniz durumlarda size gelecek olan cevap “kullanıcı hatası” dolayı geri göndereceklerdir. Telefonunuzun elden ele dolaşmasını istemiyorsanız eğer telefoncuya vererek değişimini yapmasını isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız temel sorunları aşmak için en iyi yollardan birisi olmaktadır.

Ekran kırılması, çatlaması durumlarında kullanıcıdan kaynaklandığını düşünerek garanti kapsamına dahil etmeyeceklerdir. Yinede garantiniz veya kişilerin ilgisine göre garanti kapsamına alınarak tamiri yapılabilir.

İç ekranda kırıklık veya çatlama olursa genelde garanti kapsamına dahi edilir. İnsanların içine müdahale edemeyeceğinden dolayı bataryanın ısınması veya bir işlem yüklemesinden dolayı zarar gelebilir. Şansınızı demenizde fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar
8 Yorum
 1. 24 Ağustos 2015
 2. 5 Mayıs 2016
 3. 22 Haziran 2016
 4. 2 Eylül 2016
  • 10 Eylül 2016
   • 1 Ekim 2016
    • 4 Ekim 2016
  • 8 Ekim 2016

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir