Twitter Neden Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter kısa süreli olsa teknik sorunlardan dolayı yavaş açılır veya bir müddet giriş yapamayabilirsiniz sabırla beklemelisiniz.

Twitter üzerinde yaşanan teknik sorunlardan dolayı hizmetlerine kısa süreli olsa da ara vermek zorunda kalmıştır. Giriş yapmaya çalışırken aradan dakikalar geçmesine rağmen giriş yapılamayabilir. En temel sebebi olarak alt yapısında yaşanan teknik sebeplere bağlanmaktadır. Yüz milyonlarca kişinin anlık olarak kullandığı atılan tweetlerin veri merkezlerine yüklenirken yaşadığı sorunlar olarak gösteriliyor.

Zamanla girememeniz normal olup kısa süre içersinde sorunların aşılması için teknik mühendislerin gerekli işlemlerini yapmasıdır. Twitter.com bugünlerde gösterdiği sorunlardan dolayı kullanımında yaşanan aksaklıklar dahi olabilir. Kısa süreli teknik sorunların giderilmesi için kullanıcıların bir müddet sonra tekrar denelerini belirtmektedir. Beklenen süre boyunca çalışmalar sonlanarak tekrar aktif olarak giriş yapabilirsiniz.

30 dakika içersinde teknik sorunun çözülerek giriş sağlayabilirsiniz. Kısa süreli beklemeden sonra hesabınıza erişim sağlayarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir