Twitter Şifremi Unuttum Nasıl Bulurum

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Şifremi Unuttum, Twitter Şifresini Unuttun Ne Yapmalıyım şifrenizin kaybolması ile birlikte yeni bir tane alabilirsiniz bunun için gerekli bilgiler haberin devamında.

Sosyal ağlardan olan Twitter ülkemizde kullanımı yaygınlaşmıştır. Twitter hesabınızın kullanımı ile birlikte sosyal ağ üzerinde 140 karakter limitini kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Günümüzün en önemli sosyal ağlarından olmaktadır. Kullanıcı sayısı milyarlarca kişiye ulaşmış durumda olup her saniye on binlerce tweet gönderilmektedir. Sizde kullanıcılardan birisi iseniz şifrenizi unuttuysanız o zaman yapacaklarınızı takip ediniz.

Yapmanız gereken ilk iş https://twitter.com/account/resend_password adresine girerek size şifrenizi mi unuttunuz? diye soracaktır bu durumda e-posta adresi veya kayıt olurken kullandığınız telefon numarasını girerek gönder butona bastığınız zaman şifre doğrulama kodu size ulaşacaktır. Sizi karşılayan ekran ile birlikte e-posta adresinizin spam veya önemsiz posta kısmına bakarak yenileme kodunu görebilirsiniz.

Burada kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir