Yumurta Yemenin Faydaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sabahların vazgeçilmezi olan yumurtayı uzmanlar haftalık olarak bir adet tüketmesi gerektiğini belirtiyor. Sağlıklı bir yaşamın sırrının yumurtada olduğunu öğreneceksiniz. Düzenli şekilde tüketilecek olan yumurta sağlığımıza fayda getirecektir. Yumurtanın içinde Protein, Omega-3, B ve D vitamini barındırır. Günde size her ne kadar 2 adet yumurta yemenizi önerseler dahi aşırı yumurtadan kaçının. Zehirlenmeye yaşayabilirsiniz bunu size bildirmekteyiz.

Sağlıklı yaşam için günde veya haftada bir adet yumurta yemeniz zehirlenmenizin önüne geçer. Çok sevdiği için tek seferde 3-4 adet yumurta tüketerek zehirlenen insanlar olmuştur. Dikkat edilerek zehirlenmeyi önleyebilirsiniz.

Çocukların gelişimi için yumurta önemli olsa da uzmanlar yanlış bilgi vermeye devam ediyor. Televizyonlarda yayın yaparak kendisini tanıtmak için yapılanlar hiçte doğru değildir. Sizde dikkatli olarak reklam yapan uzmanlardan uzak durunuz. Kendilerince evet ve hayır diyerek sağlığınız ile oynatmayınız. Günde veya haftada 1 adet yemeniz vücudunuzun ihtiyacını karşılayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir