Menu

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo Açılış Kapanış Saati, kargonuz varsa o zaman tercih edebileceğiniz kargo firmalarının başında geliyor. Güler yüzlü çalışanlar ve zamanında teslimat yapmaları ile birlikte halkın takdirini kazanmıştır. Diğerlerine göre hizmet konusunda insanlara yardımcı olup gerekli yardımlarda bulunuyorlar.

Kargo olarak Türkiye’nin her yerine hizmet götüren tek kargo şirketi diyebilirim. Diğerleri ile görüşmem de getirmedikleri yere dahi hizmet verdiklerinden dolayı takdir ettiğim kargo şirketi yurtiçi kargo olmaktadır. 1982 yılında hizmete başlayıp 19 bölgede toplam 760 dan fazla şubesi ile birlikte bünyesinde 13 bin çalışan 3 binlik araç kadrosu sayesinde hizmet veriyor.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri
Hafta içi açılış saati 09.00 – kapanış saati 18.00 olmaktadır.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu Çalışma Saatleri
Cumartesi 09.00-13.00 arasında standart olarak hizmet verip 13.00-17.00 da ise şubelerden kargo teslimi ve alımı yapılmaktadır.
Pazar günleri kapalı olmaktadır.

Telefon numarası: 444 99 99

Size yakın olan şubenin ve kargonuzla ilgili bilgi almak isterseniz internet üzerinden web sitesinden ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile ilgili kargoculuk ve yurtiçi kargo hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.