Yüzdeki Tırnak İzi Nasıl Geçer

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzdeki Tırnak İzinin Tedavisi, Tırnak İzi Nasıl Geçer

Evde veya dışarıda hiç olmadık bir zamanda yüzümüze alacağımız darbe sonucunda çizik oluşabilir. Yanlışlıkla tırnak izi yüzümüzde hiç olmadık kötü görüntü bırakabilir kısa zamanda müdahale ederek oluşacak izi önleyebiliriz. Kızlar özellikle en narin bölgelerinden birisi olan yüzlerine çok dikkat ederler tırnak izi olsa dahi bunun tedavisini araştırmaktadır. Yüzümüzde oluşan tırnak izlerinden kurtulmak için yapmamız gerekenlere değineceğiz.

Eskiden yüzümüzde oluşan tırnak izlerine karşı Kantoron yağı tavsiye edilirdi. Dışarıdan tedarik ederek yüzümüze sürmemiz durumunda tırnak izlerinin kısa zamanda kaybolduğunu görüp eski haline ulaştığının farkına varacaksınız.

Kantoron yağı ile birlikte yüz bölgesinde oluşan tırnak izinden kurtulabilirsiniz alacak olan kişilerin küçük miktar ile dışarıdan temin etmeleri gerekir. Piyasada 10 TL civarında olduğunu biliyoruz zarar vermeyecektir yaralı bölgede hücrelerin çoğalarak tekrardan eski halini almasını sağlar. Sadece yüzünüzde değil kolunuzda dahi kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


7 Yorum
  1. 27 Nisan 2015
    • 1 Haziran 2015
      • 24 Şubat 2016
  2. 12 Ağustos 2015
  3. 12 Ağustos 2015
  4. 11 Eylül 2015
  5. 7 Temmuz 2016

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir