e-Okul Ödev

Tablet Ne Zaman Dağıtılacak 2020

Geçtiğimiz yıl tablet dağıtımı ikinci döneme kalmışken bu yılda henüz dağıtım yapılmadı. Öğrencilerin sabırsızlıkla alacakları tabletleri bekliyorlar. Fatih projesi adı altında yapılan tablet dağıtımında öğrencilerin derslerde başarısının desteklenmesi planlanmıştır.

2014 yılında tablet dağıtımı MEB tarafından 17 Şubat tarihinde yapılarak 669 bin tablet sahibine ulaştı. 2015 yılında da aynı şekilde henüz tablet almayan öğrencilerin ihtiyaçları giderilecektir. Her öğrenciye bir adet tablet verilerek gereksinimler tamamlanması planlanıyor. Öğretmenlere de dağıtılan tabletler sayesinde kişiler başarıya ulaşmıştır.

Bilginin teknoloji ile geleceğini öngörülmesi tablet dağıtımını hızlandıracaktır. Öğrenciler alacakları tablet ülkemizin dört bir yanında bulunan bütün öğrencilere verilecektir. Yerli üretim tablet herkese ulaşarak derslerde gereken kişilere iletilecektir. Planlamada yerli sermaye ve yerli üretimde paranın ülke içinde kalarak tekrar işlenmesi sağlanmış olunacaktır. Tablet alacak okulların ve sayılarının hepsi listemizde belirlenecektir. Fatih projesine olan desteğin bilgileri devamlı sizlere verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu