Medya

Annem Söyler Ben Yaparım Başvuru Formu TRT 1

Dizilerden sonra ekranlarda yarışmalar kendisini göstermeye başladı. Son zamanlar dizilerden daha çok reyting alan programlardan dolayı yapımcılar kolları sıvayarak yeni projeleri geliştirmektedir. İzleyicileri televizyon başında tutmak için bugünlerde Annem Söyler Ben Yaparım yarışmasını duyduk. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma ilgi çekmeye başladı. Yarışmaya anne kız olarak katılmanız durumunda aklımıza ATV ekranlarında yayınlanan “anneler ve kızları” adlı yarışma programı getirdi. Kıyasıya bir rekabet olacağını düşünmekteyiz.

Yarışmada anne kız olarak mutfaktaki hünerlerinizi göstereceksiniz. Annenizin size vereceği destek ile birlikte kızlar marifetlerini göstermiş olacaktır. sırasıyla seçilen tarifleri yapmak için bir araya geleceklerdir. Her evlat annesine benzemeyi ve onu anlamaya çalışır yarışmamız da anneler ve kızları arasında olacaktır. Direktifler sayesinde anne kız arasındaki ilişkide öğrenilmiş olacaktır. Yarışma da sadece anneler kızlar değil oğullarda isterse katılabilecekler. Panik düğmesi ile bütün anneler oğullarına bir süreliğine yardım etmeye gidecektir. Heyecan dorukta olan yarışma olacağını görüyoruz.

Yarışmaya katılmak için başvuru formu www.annemsoylerbenyaparim.com adresine girerek yapmanız mümkündür. Başvurular değerlendierrek sizde yarışmaya katılarak büyük ödülü kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu