Güzel Sözler

Canım Arkadaşıma Mektup

Canım Arkadaşıma Mektuplar, Arkadaşa Mektup Örneği sevdiğimiz o mektuplara artık can verme zamanı geldi duygusal olarak büyük anlamlar taşımaktır.

Çocukluğumuzdan itibaren sahip olduğumuz arkadaşlardan birisidir. Bazen unutmayız onların dostluğunu her zaman yanımızda olmaları gibi zor zamanlarımızın kurtarıcısı olmuştur. Birbirlerimize her zaman destek çıktığımız canım arkadaşımıza özlem mektup örneği.

Canım Arkadaşım
Seni tanıdığımdan itibaren ruhumun diğer yarısını bulduğumu hissettim. En son yıllar önce görüşmüştük her zaman ulaşmaya çalıştım taşınmışsınız. Yerinizi bilen yoktu tesadüf eseri bizimkiler sizinkiler ile görüşmüş. Seni tekrar göreceğime çok heyecanlandım. Yıllar sonra canım arkadaşım ile birlikte olacaktım. Manevi olarak değeri paha biçilmez bir his olmuştu. Kalemimle satırları yazarken ellerim titriyor bazen özlem dolu olduğundan. O çocukluk heyecanı olduğu gibi oldu bugünlerde. Ebedi bir dostluğumuz oldu işte bugünde birlikte olduk. Sana mektubunu gönderirken en sevdiğin şarkıyı mırıldandım. Çocukken birlikte söylediğimiz şarkıydı. Umarım bir daha beni bırakıp gitmezsin daha fazla. Hep yanımda olacağına inandım bu seferde ayrılırken hep eksik kalırım. Sen mutlusundur umarım adını duyduğumda çok sevindim. Hayatım boyunca hep mutlu kalmanı dilerim canım arkadaşım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu