Medya

Çoçuklar Duymasın Ece ve Melis Kimdir Gerçek Adı

Çocuklar Duymasın Ece Ve Melis Gerçek İsimleri, Çocuklar Duymasın Ece Melis Kimdir dizinin en sevilen oyuncularından olmuştur kendileri profesyonelliğe adım atmak için bu fırsatı iyi değerlendirecekler.

Yeni sezonda çocuklar duymasın dizisine yeni karakterler katılmıştır bunlar genç ve güzel hanımefendiler olan Ece ve Melis karakteridir. Güzellikleri ile birlikte internet üzerinde ne çok merak edilen isimler olmuştur. Oyunculuk hayatlarında profesyonelliğe adım atmışlardır. Dizide performansları gayet iyi olduklarını söyleyebiliriz.

Çocuklar Duymasın Melis
karakterinin gerçek adı Melis Enise Ütük’tür. Sevilen oyuncu 10 Mart 1985 yılında Manisa ilinin Salihli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulun mezun olarak ajansa bağlı olarak oyunculuk dünyasına adım atmıştır. Güzellik yarışması Süper Lady 3. olarak derecede elde etmiştir.

Oynadığı Diziler
Çocuklar Duymasın ( Melis )
Zoraki Koca ( Begüm )
Hayat Güzeldir ( Lale )
Milyonda Bir ( Petek)
Arka Sokaklar ( konuk oyuncu )
Arka Sıradakiler ( Ece )
İhanet ( Hazal )

Çocuklar Duymasın Ece karakterin canlandıran sevilen oyuncu Aydan Koptur olmaktadır. Önceleri ekranlarda fazla görülmese dahi sempatik bakışları ve gülüşü sayesinde kısa sürede sevilmiştir. Dizinin fanlarının en çok merak ettiği o isim olmaktadır.

1990 yılında dünyaya gelmiştir eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet konservatuarı Bale Bölümünden mezun olarak tamamladı.

Reklam
Yapı Kredi Vadaa – 2013
Sütaş Ayran – 2013
Cipso – 2013
Yedigün Limonetta – 2011

Dizi
Muhteşem Yüzyıl – 2013 – 88-102. Bölümler Arası
Çocuklar Duymasın – 2013 – Devamlı

5 Yorum

    1. melis seni çok seviyorum hep çocuklar duymasında çıkıyorsun ve senin rüyanı gürdüm hadi seni çok seviyoum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu