Medya

Döndür Şansını Başvuru Formu ATV

Dünyanın en eğlenceli yarışmasında yarışmak ister misiniz? İşte size o imkan sunuluyor. ATV ekranlarında “Döndür Şansını” adlı yarışma kısa zaman içinde başlayacak. Bol para ödüllü yarışmada şansınızla yarışacaksınız. Genç ve dinamik çiftlerin yarışması olacak gibi görünüyor. Size rakip olarak sekiz ünlü yarışmacı çifte karşı yarışarak mücadele edeceksiniz. Dokuz etaptan oluşup ünlü çiftlere karşı mücadele vermiş olacaksınız. Son etapta birbiriniz ile yarışarak kasada biriken bütün parayı alacaksınız. Sizi kendisine bağlayacak olan muhteşem yarışmalardan birisidir. Uzun zamandır kendinize muhteşem bir yarışma arıyorsanız, paraya da ihtiyacınız varsa tam size göre yarışma.

Yarışma oldukça eğlenceli olduğu gibi sizi beklemektedir. Katılımlarınız sayesinde başarıya doğru adım adım ilerleyeceksiniz.

Başvuru formu için buraya tıklayınız. Açılacak sayfada size adım adım yapmanız gerekenler hakkında bilgi verecektir. Sizin doğru bilgi girmeniz oldukça önemlidir. Ön görüşme olup olmadığını henüz bilmiyorum, onların size döneceğini düşünmekteyim. Herkese boş kazançlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu