Menu

Ekin Koç’un Sevgilisi Kim

Ekin Koç Sevgilisi Kim, Ekin Koç Kimle Çıkıyor sevgilisi hep merak edilen isimlerden olup bugünlerde ortaya çıktığı düşünülüyor. İsmi bir çok ünlü ile beraber anılan sempatik oyuncu açıklamalarda bulunmamıştır.

Ekin Koç dizilerin sevilen ismi olması ile birlikte Sana Bir Sır Vereceğim ile kariyerinde büyük adımlarla yükselişe geçmiştir. Kısa bir süre içersinde milyonların sevgilisi olup genç kızların hayallerini süslemiştir. Dizide canlandırdığı karakter ona kahraman ve sevilen isim olarak gösterdi. Yakışıklı oyuncu ilk profesyonel oyunculuğunu Sana Bir Sır Vereceğim kısaca fanları tarafından SBSV olarak yazılırdı.

Beklenmedik bir hayran kitlesine hızlı bir şekilde kavuşmuştur. Reytinglerin yüksek olması ile birlikte uzun bir zaman sevenleri ile zaman geçirdi. Reytinglerin düşmesi yüzünden fazla devam edemeyerek büyük bir final yaparak ekranlara veda ettiler.

Ekin Koç 1986 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelip dizi seçmelerine giderek deneme çekiminde hiç ihtimal vermezken sete çağırıldığı zaman şoka uğramıştır. Ekin Koç’a sevgilisi ile ilgili sorulan cevaplara rağmen cevap vermemiştir bir ara adı Dila Danışman anılıp ama gerçekleri yansıtmadığını belirtmiştir.


33 Yorumlar
 1. PERVİN Cevapla
  • zeynep Cevapla
   • nazlı Cevapla
   • Su Cevapla
  • Rumeysa Cevapla
 2. GİZLİ HAYRAN Cevapla
 3. Defne Cevapla
 4. Ayka Cevapla
 5. aytil Cevapla
 6. aytil Cevapla
 7. ece Cevapla
 8. ece Cevapla
  • ceylan Cevapla
 9. ayse Cevapla
  • Ceren Cevapla
 10. leyla Cevapla
 11. ceylan Cevapla
 12. leyla Cevapla
 13. ecem nur Cevapla
 14. sevgi Cevapla
 15. dilan Cevapla
 16. ASLI Cevapla
 17. leyla Cevapla
  • izzet Cevapla
 18. Biri Cevapla
 19. Sinem Cevapla
 20. meryem Cevapla
 21. meryem Cevapla
 22. merve Cevapla
 23. Ekin Cevapla
 24. Rumeysa Cevapla
 25. canan Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.