Medya

Ekin Koç’un Sevgilisi Kim

Ekin Koç Sevgilisi Kim, Ekin Koç Kimle Çıkıyor sevgilisi hep merak edilen isimlerden olup bugünlerde ortaya çıktığı düşünülüyor. İsmi bir çok ünlü ile beraber anılan sempatik oyuncu açıklamalarda bulunmamıştır.

Ekin Koç dizilerin sevilen ismi olması ile birlikte Sana Bir Sır Vereceğim ile kariyerinde büyük adımlarla yükselişe geçmiştir. Kısa bir süre içersinde milyonların sevgilisi olup genç kızların hayallerini süslemiştir. Dizide canlandırdığı karakter ona kahraman ve sevilen isim olarak gösterdi. Yakışıklı oyuncu ilk profesyonel oyunculuğunu Sana Bir Sır Vereceğim kısaca fanları tarafından SBSV olarak yazılırdı.

Beklenmedik bir hayran kitlesine hızlı bir şekilde kavuşmuştur. Reytinglerin yüksek olması ile birlikte uzun bir zaman sevenleri ile zaman geçirdi. Reytinglerin düşmesi yüzünden fazla devam edemeyerek büyük bir final yaparak ekranlara veda ettiler.

Ekin Koç 1986 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelip dizi seçmelerine giderek deneme çekiminde hiç ihtimal vermezken sete çağırıldığı zaman şoka uğramıştır. Ekin Koç’a sevgilisi ile ilgili sorulan cevaplara rağmen cevap vermemiştir bir ara adı Dila Danışman anılıp ama gerçekleri yansıtmadığını belirtmiştir.

34 Yorum

  1. aynen çooook yakışıklı bence onun sevgilisi demet özdemir olmalı o yakışıyor 1 tek ona

  1. bencede çok yakışıklı biri ekin koç demet özdemir lede birbirlerine çok yakışıyorlar.

 1. Ekinin hakkinda guzel yorum yapmayin cunku ona asigim ve deli gibi kiskaniyorum lutfen dozunda yorum yapin

 2. sana bir sır vereceğim dizisinde sevdiğim oyuncular tilki ve aylindir.
  zaten birbirlerine çok yakışıyorlar.
  bir yandan tilkinin yakışıklığı bir yandanda aylinin güzelliği .

 3. demet özdemir ve ekin koç birbirlerine çok yakışıyorlar.en sevdiğim oyunculardır.

 4. sana bir sır vereceğim dizisini hiç kaçırmıyorum çünkü orda en sevdiğim iki tane oyuncu var bunlar ise aylin ve tilki ve birbirlerine çok yakışıyorlar.

 5. Bence Demet Özdemir Ekin Koç’a o kadarda yakişmiyor.Ama onu itiraf ede bilirim ki,Ekin Koç çok yakişikli.Keşke yaşim bu kadar küçük olmasaydi da onunla sevgili ola bilseydim…

  1. bencede haklısın ekin çok yakışıklı ve bu yüzden demet onun yanında eksik kalıyor

 6. Insanların hayatına karışmayın ekin isterse dila ile çıkar isterse demetle tama bende isterim ayltılar aşkının gerçek olmasını ama insanların hayatına karışmamız doğru olmaz genelde demet ekinl çıksın gibi şeyler duyuyorum ama saçma insanların hayatına karışmayın

 7. Ya bir kere biz ne kadar Aytil desektte onlar bizim için birlikte olma dibi zorunluklari yok demet ozDemir yusuf cim ile birlikte

 8. Bence ekin koç neslihan atagül le daha çok yakışıyor SENDEN BANA KALAN elif ile özgür ❤❤❤sizi çok seviyorum

  ÖZ/EL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu