Genel Kültür

En Sevdiğiniz Eşyanız Çalınırsa Ne Hissedersiniz

Zamanla eşyalarımız ile bir bütün oluruz. Telefonumuz, bilgisayarımız gibi çeşitli eşyalarımızı kendimize daha yakın hissettiğimiz zamanlar olur. Hayatımızın her alanında kullandığımız gibi onlardan bir çok alanda faydalanıyoruz.

Eşyamızın bizden çalınması durumunda en başta hüsran içinde oluruz. Kendimizi eksik hissettiğimiz gibi ister istemez hayata olumsuz bakarız. Bir an önce onun bulunmasını istediğimiz gibi çevremize agresif davranışlarda da bulunuruz. Öfkeli bir halde çevremize yanıtlar vererek kalp kırma durumları dahi olabilmektedir. Bu tür konularda dikkatli olarak eşyalarımızı çaldırmamamız gerekmektedir. Sahip olduğumuz eşyalar bizim bir parçamız olduğu olmasıdır. Eşyalarımızı korumalı, sahip çıkmalı, başkasına vermemeliyiz.

Üzüntü ve can sıkıcı durumlardan bu sayede kurtularka kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Eşyalarımız bizim için önemli olduğu gibi günün bir alanını kaplamaktadır. Hayatta ne olursa olsun eşyamızın yerini farklı şeylerin tutamayacağını bilmemiz gerektiğidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu