Teknoloji

Facebook Hesap Kilidi Açma

Facebook kullanıcılarının en çok şikayet ettiği noktalardan birisi hesaplarının kitlenmesi. Uğraştırıcı olmasına rağmen %100 açtırabilirsiniz.

Facebook hesabınıza İstanbul’dan girdikten kısa bir süre sonra başka bilgisayar veya ilden girmeniz durumunda hesabınızın güvenliği nedeni ile kapatılıyor. Erişim engellenen facebook hesabınızın girişini sağlamak için doğum günü tarihine başta ihtiyaç duyacaksınız. Kilitlenen facebook hesabı için yapılması gerekenleri adım adım izleyiniz.

Kilitlenen hesap için şifremi unuttum bağlantısına tıklayınız. Şifrenizin yenilenmesi için size bağlantı verecek ardından oraya tıklayınız. Hesabınızın şifresini değiştiriniz ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Hesabınız aktif bir şekilde kullanıma açılmış olacaktır. Hesabınız ile giriş yapmayı deneyiniz sorunsuz şekilde erişim sağlayabileceksiniz.

Doğum tarihinizi isteyen hesap kilidi için yapmanız gereken ise tarihi doğru şekilde girmeniz olacaktır. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza direk erişim sağlayabilir olursunuz. Bunun için facebook hesabınıza giriş yaptığınız yerlere dikkat etmeniz gereklidir. Hesabınızın güvenliğinden dolayı oluyor başkası girmeye çalışırsa direk olarak kitlenecektir.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu