Teknoloji

Facebook’a Kaydol

Facebook Kaydol, Facebook Kayıt Ol

Facebook sosyal ağlar sınıfına girmesi ile birlikte kullanıcı sayısı milyarlar ile ölçülmektedir. Dünya genelinde farklı dillerde hizmet verip herkesi tek bir noktada buluşturuyor. Kullanıcılar yeni insanlar ile tanışabilir yaptıklarını başkalarına duyurabilir. İstedikleri oyunlarını hesapları üzerinden oynayarak zaman dahi geçirebilirler. Oldukça kullanışlı olan facebook acemi kişilerin üye olma konusunda zorlandırmaktadır. Buna kolay bir yolla sağlayabilirsiniz ihtiyacınız olan sadece hesabınızı onaylatmak için e-mail adresi olmaktadır.

Kayıt olmak için facebook.com adresine giriş yapınız karşınıza çıkacak ekranda kayıt bilgilerini doldurarak kaydol diyerek e-mail adresinizden kayıt sağlayınız. Resimli olarak gösterildiği şekilde kayıt olabilirsiniz.

Onay kodu isterse eğer o zaman yapacağınız telefon numaranızı girerek sms gelmesi sayesinde gelen kodu girdiğiniz takdirde kullanabileceksiniz.

5 Yorum

  1. Arkadaşlar Facebook’a girmek istiyorsanız Google ye Facebook yazın giriş e tıklayın e posta ve şifre boşluklarını doldurun giriş butonuna tıklayın ve giriş yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu