Menu

Galaxy S5 Sahtesi Nasıl Anlaşılır

Samsung Galaxy S5 Gerçek Olduğu Nasıl Anlaşılır, Galaxy S5 Mini Sahtesini Anlama Yöntemleri

Samsung Galaxy S5 çıkması ile birlikte taklitleri de hemen ortaya çıktı. 2. el olarak olsun yada sıfır model satışları piyasa değerinin çok altında olup ihtiyaç nedeniyle veya yurtdışından getirttim diyerek satmaya devam etmektedirler. Kişiler asıl değerinden kaçıp kâr yapmak isterken zarar yapacaklar ama farkında değiller. Size gerçek olarak satılacak ürünler dahi sahte olabilir bunun için bazı noktalara dikkat etmeliyiz.

Galaxy S5 Sahtesi Nasıl Anlaşılır?
Telefonun sahte olup olmadığı dikkat edeceğiniz birkaç püf noktası sayesinde anlaşılabilir. Size göstereceklerimizi yaptıktan sonra olumlu sonuç alırsanız o zaman alacağınız telefona güvenebilirsiniz.

Telefonun özelliklerini kontrol ediniz Cpu, Ram ve kamera özelliklerine bakınız istediğiniz sonucu alıyorsanız birinci adımı geçmiştir.

Garanti sorgulaması yapınız mutlaka kaçak telefonlarda bu durum olumsuz sonuç verecektir. Telefonu elinize almanız ile birlikte *#06# tuşlayarak arama tuşuna basınız. Karşınıza çıkacak olan IMEI kodunu garanti kapsamında olduğu Telpa, Genpa gibi yerler söylenecek sitelerine girerek sorgulamanızı gerçekleştirin. Garanti kapsamında ise böyle bir markaya ait telefonun varlığını doğrulamış olacaklar.

Üretim bilgilerini kontrol ederek incelemelisiniz Çin, Japonya olmaz asıl yerini sorun üretimine göre kalite sağlanmaktadır. Parçaların paketten dahi çıksa hiç kullanılmamış olup yeni olduğuna dikkat ediniz.

Görüntü kalitesini kontrol ederek gerçek olup olmadığı bir nebze anlayabilirsiniz. Telefonların görüntüleri daha kalitesiz ve yavaş olur eğer istediğiniz gibi değil ise almayınız.


3 Yorumlar
  1. enes Cevapla
  2. ozan Cevapla
    • admin Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.