Teknoloji

Gmail Gelen Kutusu Nasıl Açılır

Gmail adresinize giriş yapacaksanız temel 3 sorundan birisi neden olur doğru şekilde şifrenizi girdiyseniz hesabınızın gelen kutusunada erişebilirsiniz.

İlk e-mail hesabı olarak hotmail ile tanıştık zaman içersinde hizmet sunan yeni servisler çıkmasına rağmen aralarında liderlik koltuğuna ve güvenirliliği sayesinde google ulaşmıştır. İnternet ağında büyük bir yere sahip olması ile birlikte kullanıcılarına sade bir görünümde hizmet sunmaktadır. Bilgileriniz google sunucularında barınıp servisleriniz sorunsuz olarak kullanabileceksiniz.

Gmail Gelen Kutusu Açılmama Sorununun Çözümü
mail.google.com adresine giriş yapınız ardından mail bilgilerinizi ve şifrenizi girdikten sonra hesabınıza erişmiş olacaksınız. Sol tarafta “Gelen Kutusu” yazısına tıklayınız. Size gönderilmiş olan bütün mail bilgilerine ulaşmış olacaksınız.

Bazen google mail servislerinde yavaşlama olduğundan dolayı kısa süreli açılmıyor olabilir bunun kaynağı kullandığınız DNS adreslerinden dolayı olabilir.

Diğer çözüm ise kullandığınız tarayıcı güncel olmadığından dolayı başka internet tarayıcısından mail.google.com adresine girmeniz çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu