Medya

Güllerin Savaşı Nerede Çekiliyor

Güllerin Savaşı dizisi ile yediden yetmişe herekse hitap etmekte. Bugün çekildiği setleri görmek isteyenler ziyarette bulunabilirler.

Kanal D ekranında yayınlanacak olan yeni dizilerden birisi olacaktır. Dizinin yayınlanması ile birlikte hiç beklenmedik alışılmadık bir dizi ortaya çıkmıştır. Sevilerek takip edilen Güllerin Savaşı dizisinde ünlü oyunculara yer verilmiştir. Birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı dizide çekimlere devam ediyor. Oyuncuları tanımak isteyenler setine giderek tanışma imkanlarına dahi ulaşabilirler.

Dizinin çekildiği yer olarak İstanbul ili olarak gösterilmektedir. Kanal D iletişim hattını aradık aldığımız bilgiye göre dizinin çekimleri devam etmektedir. Başka bir numaraya yönlendirdiler ardından mesai saati dışında olduğundan düşünüyoruz telefonu açan olmadı. Yarın mesai saati içersinde yetkili kişiler ile görüşerek sizlere dizinin nerede çekildiği konusunda bilgi vereceğiz. Kendisine yakın mahallede veya bölgede çekildiğini bilen varsa yorumla bizimle paylaşım yapabilir.

2 Yorum

  1. Ben bu dizinin çekildiği evi çok merak ediyorumda lütfen bir bilgiye ulaşırsanız ben ankaradayım ve o villayıda görmeyi gerçekten çok istiyorum biz ankaralıyız ve buraya tatil için geldik lütfen yarın adresi verebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu