Genel Kültür

Güzel Günler Sana Gelmez Sen Onlara Gideceksin

Hayat başarı ve onun peşinden giden insanlardan oluşuyor. Başarı bize gelmedi zaman bizim ona gitmemiz gerekmektedir. Olduğumuz yerde durmakla istediklerimizin bize ulaşamayacağı aşikar olduğu bilinmelidir. Güzel günlere ulaşmak en büyük hedefimiz olduğu için bizim ona gitmemiz gerekli. Emek verirken çok çalışırsak eğer istediğimiz yerlere ulaşmamız çok daha kolay olacaktır.

Tembel bir hayatımız olduğu zaman beklediğimiz o güzel günlerin gelmesi çok zordur. Yaşantımızı doğru şekilde adım adım ilerleyerek yapmamız gerekir. Her ne kadar güzel günler hayatımızı şekillendirse bunların bir bedeli olduğunu daima bilmeliyiz. Harekete başlamadan hiç bir şeyin bize gelmeyeceğini bilmeliyiz. İnsanlar hedeflerine ulaşmak için kendi hedeflerini belirleyerek bu yolda yapmaları gerekenleri bilmelidir. Emek harcandığı sürece mutlaka istediğimiz yere doğru ilerleyebiliriz.

Başarı insanların çalışması, azmi ve emeği karşılığında ulaşır. Hiçbir başarı bize gelmeyeceğinden kendi hedefimize doğru ilerlemesini bilmeliyiz. Yılmadan ilerlemek hedefimizi bize yaklaştırır, bu yolda vereceğimiz emeklerin karşılığı bizi daha çok azme sahip olarak hızlanmamızı sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu