Sağlık

Hint Kınası Nasıl Çıkar

Hint Kınası Nasıl Çıkartılır, Kına Elden Nasıl Çıkartılır bayanların vazgeçemediği kınalar ile birlikte süslemeler sayesinde güzelliğinize güzellik katacaktır. Çıkarması biraz zahmetli olup bir kaç hafta içersinde kendiliğinden çıkabilir.

Hint kınası adından anlaşılacağı gibi Hindistan’dan ülkemize kadar gelmiştir. Bugünlerde dövmelerin yerine dahi kullanılarak yapıldığı biliniyor. Hint kınası yapılırken tekrar çıkartılabilir. Kınalar daha çok bayanlar ve erkekler için vücutlarında yapılacak süsleme simgelerde kullanılmaktadır. Yapılması hoş olup güzel gözükmesini sağlamaktadır.

Hint kınasının diğer sorunlarından biriside herkesi çileden çıkartan durum çıkartılması olmaktadır. Yapılan Hint kınası yapılması ile birlikte çıkartılması için zamana ihtiyaç duyulur. İlla kendiniz çıkarmak istiyorsanız dövmenin olduğu yeri banyo yaparken kese yardımı ile sürterek çıkarmanız gereklidir. Cildinizin tahriş olacağını bilmelisiniz zamanla kendisi çıktığını unutmayınız.

Bir Yorum

  1. Kese ise yariyo ama acitiyo biraz kaliyo di fircalar gibi dis macunu fe dis fircasiylada yapabilirsiniz arkasindan hic kalmadi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu