Medya

İlk Buluşma Nerede Çekiliyor

Fox Tv’nin bol kahkahalı programlarından olan İlk Buluşma beğenilen ve uzun süredir yayında olmakta. Programı sevenleri ve hayranları nerede çekildiği konusunda oldukça sabırsız. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever’in hazırlayıp sunduğu program ilk günkü gibi herkesin beğenisini kazanmakta. Eğlenceli sunumları ile programa ayrı hava katarak gününüzü gün edebilirsiniz. Farklı bir formatta sizi eğlendirmeye devam ediyor.

İlk Buluşma programında çiftlerden birinin kulağına takılı olan gizli kulaklık sayesinde kulisten gelen emirleri yerine getirmeye çalışıyor. Çiftlerden birinin aldığı emirler ile eğlenceli anlar yaşanıyor. Çift hiç tahmin edemeyecekleri hareketler karşısında şoke oluyor. Kameralarla dolu bir mekanda garsonundan tutun temizlikçisine kadar aynı ekipten olduğunu düşünün. Birde şakalarla karşı karşıya kalacaksınız.

İzleyiciyi kahkahaya boğan İlk Buluşma şaka programı İstanbul ilinde çekilmeye başlandı. Anadolu ve Avrupa yakasında lüks kafelere setler kurularak çekimler devam etmektedir. Sürekli aynı kafe yerine farklı mekanlarda çekimler yapılmaktadır. Beklenen reytingleri alarak çeşitli illerde de çekimlerin yapılması planlanıyor. Tam olarak yayın esnasında çekimlerin hangi kafede yapıldığı anlaşılıyor. Onun dışında çekimler gizli bir şekilde yapılarak programın formatının bozulmasına izin verilmiyor.

İstanbul’da Nişantaşı, Karaköy, Bağdat caddesi gibi lüks kafelerin bulunduğu mekanlarda daha çok çekimler yapılmaktadır. Yoğun ziyaretçilerden dolayı set adresleri gizli tutulmaktadır.

ilk bulusma programi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu