Teknoloji

iPhone 4, 5, 6 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

İphone 6 Plus Ekran Görüntüsü Alma

iPhone 6 tanıtımı yapıldıktan sonra satışlara sunulmuştur. Ülkemizde satış fiyatları 2300 ile 3200 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor. GSM şirketleri tarafından sözleşmeli şekilde alıcılara sunulmaktadır. Telefonların sunulması ile birlikte kullanımlarında yenilikler sağlanıyor. Çeşitli özelliklerle gelmesi sonucunda bunlardan biriside o an ekranda olan ne varsa onun görüntüsünü almaktır. Üstün performans ve özelliklerle donatılmış olan iPhone 6 ve Plus ile birlikte sizleri kendinizden alacaktır. İşlemcisi ve dahili hafızasıyla dikkat çekiyor. Apple tarafından üretilen telefonlar sayesinde şirket değeri 600 milyar doların üstüne çıktığını borsada görebiliyoruz.

iPhone 4-5-6 telefon kullanıcıları için ekran görüntüsü almak için verilen resimdeki gibi Menü + Kapatma tuşuna birlikte basmanız durumunda kayıt altında alınacaktır. Fotoğraf galerinizde bulunan ekran görüntüsü olan kısımdan ulaşabilirsiniz.

Tasarım ile oldukça hoş modellerden olan iPhone 6 performans üzerinde ve ekran boyutu konusunda çalışmalarını yapmıştır. Yapılan değişiklikler telefon sahiplerini oldukça yakından ilgilendirip ekran görüntüsü almanıza yardımcı olmaktadır.

iphone 4 5 6 ekran görüntüsü alma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu