Menu

İphone’un Şarjı Bitti Açılmıyor

İphone model telefonunuzun şarjı bitti artık açılmıyorsa pratik bir yöntem sayesinde tekrar açılmasını sağlayabilirsiniz. Bozulduğunu veya teknik servise getirmeniz gerektiğini düşünmeyiniz. Yapmanız gereken çok basit olup haberin devamında bulabilirsiniz.

iPhone kullanıcıları için sorunlardan biriside telefonun şarjı bittikten sonra açılmamış olmasıdır. Teknik sorunlardan dolayı telefonda açılmama sorunu kendisini göstermektedir. Bu tür sorunları aşmak için ilk önce iPhone kullanıcıları uygulamaları adım adım izlemeleri gerekmektedir.

Telefonun açılmamasına karşı yapılacaklar: Açma kapama tuşu ile birlikte menü tuşuna basınız ekranda elma amblemi göründüğü zaman bırakın kendiliğinden otomatik olarak açılacaktır. Doğru bir yöntemle yaptığınız takdirde telefonunuz tekrardan açılacaktır ilk önce açma tuşuna basın ardından menü tuşuna basılı tutunuz. Son olarak çıkacak elma amblemi ile bırakınız telefonunuz kullanabilirsiniz. Şarjını doldurunuz ilk önce sonra açmayı çalışınız şarjı olmayan telefon açılmayacaktır.


11 Yorumlar
 1. recep Cevapla
 2. özgür Cevapla
 3. yusuf Cevapla
  • merve Cevapla
  • ahmet zahit Cevapla
 4. hazal Cevapla
  • Çınar Cevapla
 5. ziyaretçi Cevapla
  • mehmet küçük Cevapla
 6. Kullanıcı3 Cevapla
 7. Didem Cevapla

Yorum Ekleme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.