Güzel Sözler

İyi Geceler Mesajı Uzun Anlamlı

Uzun İyi Geceler Mesajları, İyi Geceler Mesajları Çok Uzun gönderilen mesajların ne kadar uzun olduğu önem taşır. Sevdiklerinize hitaben göndereceğiniz her mesajın bir başka hatırası olur.

Sevdiklerinizin gecelerini anlamlı kılmak için onlara yazacağınız mesajları bilmelisiniz. Yazılacak mesajlar ile yıldızların ve ayın parıldaması derinleşerek gözlerinin göz bebeklerinde hissedecekler. Uzaklardan atılan çığlıklar kulaklarının dibinde olduğunu fark ederler.

Hüzün dolu bir geceyi daha arkamızda bıraktık her gün yeni doğumlara ev sahipliği yapar tatlı bir şekilde uyanman dileği ile birlikte iyi geceler canım.

Güzellikler kalbinden gelen fısıltılar gibi olsun, saatler bedeninde atan kalp gibi, yalnızlığın bir romanın sonu olsun iyi geceler.

Rüyaları beklemeyiz zamanı anlamayız ama yaşadığımız en derin his ise sevdiğimiz yanında olup omzumuzda uyumasıdır iyi geceler.

Sırdaş gibi oldum geceler ile birlikte yalnızlıklar yanımda uğramazdı en sessiz zamanlarda.

Geceleri atılan çığlıklar gibi sesimi duyurmak istedim sana binlerce defa. Duyarsın hissedersin diye sesimi fısıldadım şimdi uyu iyi geceler.

Yüreğim sana olan sevgimi yansıtan en güzel hisleri barındırmıştı geceleri üzerine bir karanlık çöker iyi geceler.

Beyaz bir güvercinin kanatlarında sana gönderdiğim sevgiler onu koruyup kolla sevgilim iyi geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu