Medya

Teve2 Kelime Oyunu Başvuru Formu 2022

Ekranlarına sevilerek izlenen aynı zamanda kazandıran bilgi yarışması Kelime Oyunu yeni kanalında yayın hayatına devam edecek. Yarışırken hem eğlendiren hem kazandıran yarışma programında bugüne kadar 5000’den fazla kişi yarıştı.

Ali İhsan Varol’un sunumuyla her hafta canlı olarak Teve2 kanalında yayınlanmaya devam edecek. Kelime oyununa yarışmacı olarak katılacak kişiler başvuru formlarını doldurarak katılmaları gerekmektedir. Başvurular değerlendirilerek kabul gördüğü takdirde geri dönüş yapılmaktadır. Herkesin katılabileceği, renkli simaların bulunduğu, eğlendirirken kazandıran yarışma programı.

Kelime Oyunu yarışma programına katılmak isteyenler https://www.teve2.com.tr/formlar/kelime-oyunu-basvuru-formundan kayıtlarını yapabilirler. Online olarak başvurularınız değerlendirilerek en kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır. Başvurularınızı doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız önemlidir. Değerlendirme sonrasında başvurularınız kabul görürse size geri dönüş yaparak çağıracaklardır.

kelime oyunu teve2

Bir Yorum

  1. 2 yıldır kelime oyununa başvuruyorum yarışmacı olarak görüyorum 5. defa katılanları hala bana bir davet gelmedi üzgünüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu